ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Zlatý záslužný kříž s korunou

Položka 1854
Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138c, VM2.6-c-1, Punc. Au750, Sign. Wilhelm Kunz přeražená puncem Mayers-Sohne-Wien, mírně poškoz.smalt, původní stuha

Zachovalost: 1/1/1