ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Vídeň - 50.výročí založení firmy Elsinger 5.3.1881 -

Položka 2198
Vyvolávací cena: 600 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Neudeck Andreas, 1849 - 1914

Vídeň - 50.výročí založení firmy Elsinger 5.3.1881 - 5-řádkový nápis ve věnci / 4-řádk. nápis, hvězdičky, Sign., bronz 63 mm, pěkná patina