ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1885 -

Položka 2199
Vyvolávací cena: 4 600 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Neudeck Andreas, 1849 - 1914

Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1885 - průčelí divadla, ratolest / 8-řádkový nápis, Sign., Ag 60mm, 79.862g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř