ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Frant. Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí

Položka 2213
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923

Frant. Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina