ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Vídeň b.l. - Záslužná medaile školy kadeřnické spol.-

Položka 2225
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Schwerdtner Johann, 1834 - 1920

Vídeň b.l. - Záslužná medaile školy kadeřnické spol.- žena se slavnostním účesem, opis / vavřínový věnec, volné místo, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 30.460g, etue