ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Horní Rakousy - Zemská kulturní rada - Uznání zásluh

Položka 2280
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Zimpel L.

Horní Rakousy - Zemská kulturní rada - Uznání zásluh b.l. - zemský znak v kartuši, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., Ag 39mm, 29.453g, vlas.rysky, patina