ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Napoleon I. - převezení ostatků do Francie 1840 -

Položka 2384
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Napoleon I. - převezení ostatků do Francie 1840 - poprsí zprava, opis/ hrob císaře na ostrově sv.Heleny a opis, Sign.A.Bovy, AE 40mm, 33.860g, dr.hr., patina