ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Na dokončení věže kostela sv.Petra 1842 - chrám

Položka 2411
Vyvolávací cena: 500 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Německo - Hamburg

Na dokončení věže kostela sv.Petra 1842 - chrám, vročení / 7-řádkový nápis, Nesign., měď 42 mm, Gaed.1490, hrany, rysky, skvrny, patina

Zachovalost: -1/1