Sobota 19.12.2015, 22:00:00.
Velká Británie
Premiér George Canning - úmrtní medaile 1827 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign. Galle, bronz 51mm, 54.945g, dr.hr., patina, lakovaná