ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Premiér George Canning - úmrtní medaile 1827 -

Položka 2450
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Velká Británie

Premiér George Canning - úmrtní medaile 1827 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign. Galle, bronz 51mm, 54.945g, dr.hr., patina, lakovaná