ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Exhibe (místo neuvedeno) 1965 - anděl s mečem

Položka 2453
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Exhibe (místo neuvedeno) 1965 - anděl s mečem a štítem / 2-řádk.nápis a vyraž.udělení "LEOPOLD W.", zlacené puncované Ag950, 50mm, 61.313g, skvrna, pat.