ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Habria 1971 - výstava Dolnosaského filatel. spolku

Položka 2454
Vyvolávací cena: 750 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Habria 1971 - výstava Dolnosaského filatel. spolku, Nesign., Punc. Ag925, 46x46 mm, 48.398g, patina, tém.