ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Žehušice 1887 - upomínka na svěcení praporu 8.září

Položka 2464
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 500 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Žehušice 1887 - upomínka na svěcení praporu 8.září, Nesign., postříbřený bronz 34 mm s původním raženým ouškem, postříbření částečně setřeno, patina, téměř