ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

York 1956 - Order of Merit

Položka 2500
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Zednářské dekorace Velké Británie

York 1956 - Order of Merit, Sign.L.Simpson & Comp., zlacený bronz 32x32 mm se závěsem a nákrční stuhou

Zachovalost: 1/1/1