ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

AR odznak na 40 let pobočky 1961 / 2001 - český lev

Položka 2512
Vyvolávací cena: 100 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS

AR odznak na 40 let pobočky 1961 / 2001 - český lev, opis, Sign.JK, Punc., Ag 18 mm s jehlicí, 2.645g R!

Zachovalost: 1