ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

SSM - medaile Za rozvoj vědeckotechnické tvořivosti

Položka 2641
Vyvolávací cena: 30 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Československo - různé

SSM - medaile Za rozvoj vědeckotechnické tvořivosti, Nesign., zlacený bronz 25 mm se závěsem a stuhou

Zachovalost: 1/-/1