ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria

Položka 680
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria a Gallia si podávají ruce, opis / korun. znak a opis, Sign.R, 32mm, 13.736g, H.2913, dr.hr., pěkná patina

Zachovalost: -1/1-