ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Seidan - AE medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852

Položka 731
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Seidan - AE medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praga se znakem, nápis a opis, Sign., 46mm, 52.008g, krásná patina