ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 -

Položka 737
Vyvolávací cena: 16 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, něm. opis / císařský znak, něm. opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 22.246g, nep.hr., patina R!