ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857

Položka 746
Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

František Josef I. a Alžběta Bavorská

Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., 56mm, 77.327g, H.3773, krásná patina R!