ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841

Položka 755
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich

AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, téměř