ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Pichler - AE pamětní medaile

Položka 761
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820

Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina