ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Chrám sv.Víta

Položka 792
Vyvolávací cena: 360 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Praha - metropolitní chrám Svatého Víta

Chrám sv.Víta, plán dostavby, opis / svatý Václav jede na koni doleva, opis, Sign.V.Kříž, měď 40 mm, 44.980g, Přib.655b, velká hrana, krásná patina