ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Sign.CM - 100 let Augsburgské konfese 1617 - dva muži

Položka 805
Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - protestantské

Sign.CM - 100 let Augsburgské konfese 1617 - dva muži s Biblí, svící a mečem, opis / starozákonní symboly, dva opisy, zlacené Ag 41mm, 18.433g, dr.rysky RR!