ČNS Šumperk, 87. aukce

Medaile k 700.výr. mincovní reformy Václava II. 1300 - 2000

Položka 1748
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 850 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Dušek Otakar, 1979 -

Medaile k 700.výr. mincovní reformy Václava II. 1300 - 2000 Motiv pražského groše, opis / země koruny české, opis Sign., Punc. Ag 34 mm, 20,39 g, nákl.50 ks