ČNS Šumperk, 87. aukce

Ch.Garigue Masaryková - Hvězda čs. paní a dívek

Položka 1763
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Otáhal Karel, 1901 - 1972

Ch.Garigue Masaryková - Hvězda čs. paní a dívek, 1938 Portrét zleva, opis / hvězda, sedmiřádkový nápis a lipové snítky, Sign., Punc.987, Ag 35 mm, 14.76 g