ČNS Šumperk, 87. aukce

Neznámý autor - medaile k 90.výročí vzniku 1.republiky

Položka 1824
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Neznámý autor - medaile k 90.výročí vzniku 1.republiky, b.l. ( 2008) Trojportrét Masaryka, Beneše a Štefánika, mapa republiky / velký státní znak, opis, Nesign., Punc.1000, ag 35 mm, 10.37 g Nov.01.294a, vydala muzejní galerie Břeclav_certifikát + kapsle

Zachovalost: proof