ČNS Šumperk, 87. aukce

Největší osobnosti českého národa: Karel IV.

Položka 1828
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 380 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Česká Republika

Největší osobnosti českého národa: Karel IV., b.l. Portrét zprava / korunovaný lev zleva, opis, po obvodu orlice Sign.Oppl, Punc.999, Ag 34 mm, 15,11 g

Zachovalost: proof