ČNS Šumperk, 87. aukce

Český olympijský výbor - OH Sydney 2000

Položka 1830
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 350 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Česká Republika

Český olympijský výbor - OH Sydney 2000 Olympijské kruhy, český lev, opis / logo OH, olymp.kruhy, opis Sign.L.K., Punc., Ag 31 mm_orig.kapsle

Zachovalost: proof