ČNS Šumperk, 87. aukce

Napoleon III. - záslužná medaile všeobecné výstavy v Paříži 1867

Položka 1842
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Docílená cena: 1 700 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Napoleon III. - záslužná medaile všeobecné výstavy v Paříži 1867 Portét císaře zleva, opis / ve středu 2řádk.nápis CHEVALIER FR. DE FRIDAU, opis Za odměnu, Sign.H.PONSCARME F., Punc.na hr., Ag 50 mm, 65,73 g_tém.