Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Vatikán, Jan Pavel II., 1978 - 2005
Nesign. - medaile na Svatý rok 1983 Poprsí papeže zleva, opis / chrámové věže před basilikou sv.Petra, opis, Postř.bronz 35 mm