Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Ing.Eduard Polívka - P.F.1962 Letící Putti, opis / usmívající se slunce, opis Sign.KŠ (K.Spánek) a KP (K.Pekárek), Ag (nepunc.) 27 mm, 12,1 g