Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Ing.Eduard Polívka - P.F.1963 Sedící můza zprava mezi písmeny E-P / 4řádk. psaný nápis Sign.V.C. a K.Š. (K.Špaček), Ag (nepunc.) 24 mm, 7,2 g