Pátek 7.5.2021, 20:00:00.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Ing.Eduard Polívka - P.F.1964 Loď s hroznem vína, opis / kouřící talíř, opis Sign.C.B. (C.Bouda), ryl K.Špánek, Ag (nepunc.) 24,5 mm, 8,9 g