ČNS Šumperk, 87. aukce

Jezuité - Mariánská mužská kongregace ve Vídni

Položka 621
Vyvolávací cena: 380 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 7.5.2021, 20:00:00.

Církevní medaile - ražené svátostky kruhové

Jezuité - Mariánská mužská kongregace ve Vídni, b.l. Blahosl.Petr Canisius - poprsí, dvojitý něm.opis / Panna Maria s Ježíškem s královskými korunami, v ploše drobné křížky, Nesign., Punc.800, Ag 34 mm, 19,87 g_orig.raž.ouško tém.