ČNS Šumperk, 73. aukce

Vitanovský - 800 let založení velehradského kláštera 1205 - 2005

Položka 2361
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Kroměříž - pobočka ČNS

Vitanovský - 800 let založení velehradského kláštera 1205 - 2005 Alegorické postavy u kostela, opis / pohled na klášter, opis Sign., Punc.900, Ag 28 mm, 7.61 g_orig.kapsle

Zachovalost: proof