ČNS Šumperk, 73. aukce

Vitanovský - František Färber k nedožitým devadesátinám 1913 -

Položka 2362
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Kroměříž - pobočka ČNS

Vitanovský - František Färber k nedožitým devadesátinám 1913 - 2003 - Kroměřížská synagoga 1910 - 1942, portrét čelně mírně zprava, 4řádk.nápis, opis / pohled na synagogu, opis, Sign., Punc.925, Ag 50 mm, 69.2 g