ČNS Šumperk, 73. aukce

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře

Položka 2366
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Příbor - pobočka ČNS

125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na náměstí, znak, opis / styl. replika tolaru mor.stavů, Sign., Punc., Ag 900, 33 mm, 6.5 g, BK.34/2