ČNS Šumperk, 73. aukce

Medaile k padesátinám b.l. (2007)

Položka 2369
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Bejvl Jaroslav, 1941 -

Medaile k padesátinám b.l. (2007) Dívka s květinou, opis / "50" v kruhu, Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g _orig.kapsle + certifikát + etue

Zachovalost: proof