ČNS Šumperk, 73. aukce

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše

Položka 2372
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Brůha Jaroslav, 1889 - 1976

ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše, 1932#Ag Portrét v sokolské čapce zleva, opis / sokol, nápis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 42 mm, 30.16 g