ČNS Šumperk, 73. aukce

Antonín Dvořák - 100.výr.úmrtí 2004 portrét čelně

Položka 2380
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Dostál Jiří, 1945 -

Antonín Dvořák - 100.výr.úmrtí 2004 portrét čelně, opis / Socha svobody a Rusalka před notovým záznamem, Sign., Punc. 999, Ag 50 mm, 42 g, Mor.str.210, _orig.kapsle + certfikát + etue

Zachovalost: proof