ČNS Šumperk, 73. aukce

SSSR - ČSSR - společný let do kosmu b.l.#Ag

Položka 2389
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

SSSR - ČSSR - společný let do kosmu b.l.#Ag Znaky ČSSR a SSSR český opis / kosm.raketa, ruský opis Sign., Punc O.900, Ag 40 mm, 29.5 g

Zachovalost: proof