ČNS Šumperk, 73. aukce

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag

Položka 2418
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g