ČNS Šumperk, 73. aukce

Medaile na 1000 let zavraždění Sv.Václava

Položka 2419
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Medaile na 1000 let zavraždění Sv.Václava, 1929 Scéna zavraždění, opis / Sv.Václav v čele blan.rytířů a opis, Sign., Punc., Ag 987, 30 mm, 10.1 g