Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Španiel Otakar, 1881 - 1955
České slovo - T.G.Masaryk - na věčnou paměť, 1930 Hlava zprava, opis / lipová snítka, nápis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 35 mm, Fl.31