ČNS Šumperk, 73. aukce

České slovo - T.G.Masaryk - na věčnou paměť

Položka 2423
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 285 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

České slovo - T.G.Masaryk - na věčnou paměť, 1930 Hlava zprava, opis / lipová snítka, nápis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 35 mm, Fl.31