Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Truhlíková Spěváková Jarmila, 1940 -
Summit NATO 2002 v Praze, panorama Prahy, 2řádk.nápis, opis / summit NATO, dvojitý opis, Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g _orig.etue + kapsle + certifikát