ČNS Šumperk, 73. aukce

655 let hradu Karštejn

Položka 2427
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Wichnerová Majka, 1946 -

655 let hradu Karštejn, 2003 pohled na hrad, dvojitý opis / stojící Karel IV. v kapli, před ním 2 pečetě Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g, Mor.str.207, _orig.kapsle + certifikát + etue

Zachovalost: proof