Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Wichnerová Majka, 1946 -
655 let hradu Karštejn, 2003 pohled na hrad, dvojitý opis / stojící Karel IV. v kapli, před ním 2 pečetě Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g, Mor.str.207, _orig.kapsle + certifikát + etue