ČNS Šumperk, 73. aukce

Kroměříž - světové dědictví UNESCO b.l. (2004)

Položka 2429
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Zeman Karel, 1949 -

Kroměříž - světové dědictví UNESCO b.l. (2004) Pohled na náměstí se zámkem, opis / kašna v Květné zahradě, opis Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g_orig.kasple + certifikát + etue

Zachovalost: proof