Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Zeman Karel, 1949 -
250.výročí narození W.A.Mozarta, 2006 Oválný medailon s portrétem, kolem hudební nástroje, opis / stavovské divadlo, opis, Sign., Punc.999, Ag 50 mm, 42 g, nákl.1000 ks_orig.kapsle + certifikát + etue