ČNS Šumperk, 73. aukce

Nesign. - Casspos - Košice - Michalovce

Položka 2435
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Košice

Nesign. - Casspos - Košice - Michalovce, 10 let 1995 - 2005 Stylizovaný nápis, opis, Punc.925, 32 mm, 15.68 g

Zachovalost: proof