ČNS Šumperk, 73. aukce

Český olympijský výbor - OH Salt Lake 2002

Položka 2458
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Česká Republika

Český olympijský výbor - OH Salt Lake 2002 2řádk.nápis, hokejový brankář / olympijské kruhy, český lev, prapor Sign.L.Kozák, Punc., Ag 34 mm, 15.94 g

Zachovalost: proof